top of page

REFERENCE

7.png

Moc děkuji za zaslání materiálů i za celý nedělní kurz! Byl nám oběma velmi užitečný, i manžel z něj měl moc dobrý pocit (nutno ale říci, že on chtěl na kurz dobrovolně, nemusela jsem ho nutit ).

Irena P.

Dobrý den, Jitko,
porod dopadl moc hezky a úplně přirozeně, manžel mi byl obrovskou podporou a dokonce jsem neměla ani nástřih. Měli jsme skvělou porodní asistentku. Z porodu jsem odcházela s úsměvem. Děkuji vám za kurz, který mi pomohl v tom, abych věděla do čeho jdeme a především můj manžel díky tomu věděl, co má dělat  
Mějte se hezky a děkuju!

Žaneta P.

Srdečně Vás Jitko po včerejším kurzu zdravím,
a chci moc poděkovat za veškerou péči, vstřícnost, naslouchání, bourání mýtů, energii, podněty, zkušenosti, otevřenost a pochopení atd  
Moc jste nám pomohla a těším se na další setkávání.
Děkujeme s přáním krásného dne
Míša 

  • YouTube

Janu jsme kontaktovali během mého prvního těhotenství jako laktační poradkyni, ale nakonec se stala našim průvodcem i celým procesem přípravy na porod. Opakovaně jsme se setkávali a probírali nejen správnou laktaci, ale také péči o dítě a i to, jak se mohu jako žena na porod připravit a jak mi může pomoci manžel, který byl u našich společných setkání také. Jana nám ochotně odpovídala na veškeré otázky, vyškolila nás v čem bylo třeba, zahnala zbytečné pochybnosti dodala nám sebevědomí jako budoucím rodičům a zároveň nás ujistila, že tu bude pro nás, až budeme potřebovat. Její služby jsme poté využili hned v porodnici a později doma při péči po porodu a při manipulaci s miminkem. Děkujeme za pomoc, ohromně nám usnadnila celý proces.

Klára

Depositphotos_10983778_xl-2015.jpg

Pokud jde o Váš kurz, jsem moc ráda, že jsme mohli s partnerem přijít. Od té doby se zapojuje, má větší zájem, pochopil, že jeho úloha není jen stát a koukat nebo občas pohladit. Čas na kurzu krásně plynul a i když to vypadalo, že v podstatě si jen tak povídáme, dozvěděla a zapamatovala (!) jsem si víc než z nějaké přednášky nebo konference. Pro mě to byl skvěle a užitečně strávený čas. A především musím ocenit Vaše tipy a praktické zkušenosti a spoustu dalších postřehů, příběhů..). Tohle bychom si mohly říct i jen tak mezi děvčaty... Co bylo tedy ještě navíc úžasné, bylo zapojení partnerů - od práce ve skupině, přes nácvik masáží až k tomu, že jste je velmi jemně dovedla k tomu, jaká má být jejich role. Už jsem nahoře naznačila, co to udělalo s mým partnerem. Jakoby se v něm - a předpokládám i v ostatních tatíncích - probudil muž ochránce, podpora ženy a dítěte, prostě chlap. A to si myslím, že je jedna z nejdůležitějších věcí!

Ivana B.

Feedback ke kurzu: Určitě bych ho doporučila všem, informace z něj člověku tak nějak zůstanou. Moc se mi líbí vaše rozpětí od alternativního přístupu k medicínskému a to, že z mého pohledu přinášíte ty nejaktuálnější “kontaktní a alternativní” informace, ale srážíte je naprosto obyčejnými poznámkami a stojíte nohama na zemi. Ono když potom ženská blázní s několikadenním miminem, tak si spíš vzpomenu na poznámku, že je hlavní, abych se z toho nezbláznila. A když je potřeba, nemám si dělat výčitky s dudlíkem, než na knihu o tom, že je nejdůležitější, aby dítě dostalo co nejvíc dotyku:))  Skvěle je také to, jak celé téma zpřístupňujete mužům. Prostě člověk z vás cítí, že to téma máte odžité a procítěné a několikrát jsem vám chtěla i z porodnice volat:))

Maruška D. 

Dobrý den paní Jitko! Chtěla jsem vám jenom říct, že dnes je to přesně týden, co se těšíme z našeho pokladu. Jsme pořád plni dojetí a vděčnosti a chceme vám poděkovat za vaše kurzy. Nakonec jsem rodila v Ostravě na Fifejdách a musím říct, že byli naprosto úžasní. Dělali vše co jsem chtěla a moc mě podpořili. Chválili mě za cvičení s aniballem, nahřívali mi hráz a i bazének jsem si užila. Moje známá řekla, že vypadám po porodu jako bych byla v lázních. No, a skoro jo... bazén, masáže a nakonec velké štěstí v náručí. Mějte se krásně,

J.+Š.+A., 2019

Moc děkuji za seminář. Bylo to moc prima, přátelské a pohodové.Jsem ráda, že jsem Vás poznala, a těším se na viděnou na některém z dalších seminářů.

Lenka

9.png
bottom of page